O nás

Už od roku 2014 pomáháme vašim dětem najít radost z tance, zlepšit jejich pohybový slovník, fyzičku, najít nová přátelství a hlavně zažít spoustu veselých zážitků.
Taneční tábor Brno

Co u nás najdete

sportovní aktivita

Příměstské tábory

Již 10 let pro vás pořádáme taneční tábor, kde si vaše děti zlepší svůj pohybový slovník, fyzickou zdatnost a navážou nová přátelství.

děti s balónem

Taneční soboty

Celodenní pohybový program pro děti na motivy oblíbených pohádek. Program je koncipován jako hra, ve které musí děti vyřešit nějakou záhadu.

primabalerína

Taneční kroužky

Taneční kroužky pro děti od 4 – 13 let. Děti si vyzkouší základní baletní prvky, protažení a postupně se propracují k různým tanečním stylům.

primabalerína

Kurzy pro dospělé

Ať už chcete tvarovat postavu do letních šatiček, nebo si jen užít taneční chvíli a naučit se něco nového. Jsou tyto kurzy přesně pro vás.

O co nám jde?

Chceme dětem zprostředkovat veselé zážitky a umožnit navázání nových přátelství, taky potrénovat fyzičku, nechat děti uvolnit se a vyblbnout.

Hrou rozvíjíme jejich pohybové schopnosti a rozšiřujeme obzory ukázkami ze slavných klasických baletů.

Dbáme na multižánrovost – ať si každý zkusí více stylů a vyzkouší si, co mu nejlépe sedí.

Mezi naše hlavní aktivity patří letní příměstský tábor a nepravidelné taneční soboty během školního roku. Od září 2017 rozjíždíme pravidelný taneční kroužek pro děti i kurzy pro dospělé – Tancování pro dámy.

Kde a kdy

Pravidelné kurzy se konají v prostorách Fusiion dance studio na Dominikánské 11.
Nepravidelné akce (taneční soboty, tábory) se zpravidla konají v sále na Botanické 53a.

Pro koho

Pro děti od 4 – 13 let, které mají zájem rozvíjet svůj pohybový slovník, chtějí se naučit něco nového a při tom se pořádně vyblbnout a uvolnit se.

+420 777 466 812

Ukázková lekce

Naši lektoři

Kdo bude vaše děti učit?

Adéla Jaworek

Lektorka tance

Certifikovaný Trenér tanečních sportů/Taneční mistr. Tanci se věnuje od svých čtyř let. Navštěvovala kurzy baletu pro dospělé v taneční škole I.V. Psoty při Národním divadle v Brně.

Martina Cohenová

Lektorka angličtiny

Věnuje se výuce angličtiny od roku 2009. Vystudovala PeF MU v Brně a doplnila ho certifikátem CELTA a zkouškou CPE (úroveň C2). Učí pomocí komunikativní metody, klade důraz na všechny prvky jazyka.

Anna Kavalcová

Naše skvělá asistentka

Zkušená skautská vedoucí, tanci se věnuje od svých 5 let. Své zkušenosti nabírala i v naší taneční škole – TsA. V současnosti studuje střední zdravotnickou školu.

Reference

Jste úžasná lektorka a s děti to umíte. Na tanečky jste za mě v Brně nejlepší volba. Jsem ráda, že jsme vás poznali.

maminka Anežky

Naše dcera začala u Adélky tancovat ve svých necelých 4 letech. Do kroužku se vždycky těší. Stojí nám za to za tancováním s Adélkou dojíždět z okrajové části Brna do centra města. Líbí se nám, že to není "jen" zaplácnutí odpoledního času, ale že se děti v kroužku učí koordinaci, zlepšuje se jejich fyzička, zvyšuje se jejich cit pro hudbu i schopnost vzájemně spolupracovat a pomáhat si.

maminka Miriam

A letní příměstské tábory? To je vlastně to stejné, jen koncentrované do jednoho úžasného letního týdne!

maminka Miriam

Dcera chodí k Adélce na taneční kurzy už snad šest let. Líbí se mi, že Adélka dokáže kurzy přizpůsobovat dětem různého věku a pokročilostí, takže dceru kurzy stále baví a chodí tam ráda. Těším se na dalších (aspoň) šest let!

maminka Sáry

Vyzkoušejte si ukázkovou lekci