Leden se ponese v mrazivě ledovém duchu, obě taneční soboty budou totiž na téma Ledové království!

Ledové království I
14. 1. 2023

Princezny Anna a Elsa se musí vypořádat s ledovými kouzly, která uvěznila jejich království do věčné zimy. Potřebují ale pomocníky! Staneš se jedním z nich? Taneční sobota inspirovaná prvním dílem oblíbené zimní pohádky Ledové království.

Ledové království II
28. 1. 2023


Království Arendell opět hrozí nebezpečí v podobě nekonečné zimy. Sestry Anna a Elsa se tedy pokusí vyřešit záhadu, proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí. Přidejte se k nim!
Taneční sobota inspirovaná pohádkou Ledové království II. Účast na akci není podmíněná účastí na taneční sobotě Ledové království I.

Taneční sobota je určena pro děti od 4 do 10 let.
Čas: 10:00 – 16:00.
Kde: Botanická 53a v Brně.
Cena: 550 Kč.

Taneční soboty jsou plně obsazeny. Pokud chcete být zařazeni mezi náhradníky, pište na jaworek.adela@gmail.com.

Po přihlášení na sobotu, od nás obdržíte malý dárek. Mrkněte do emailu. 😉

Co je to taneční sobota?
Taneční sobota je celodenní pohybový program pro děti na motivy oblíbených pohádek. Program je koncipován jako hra, ve které musí děti vyřešit nějakou záhadu, pomoci pohádkové postavě plněním různých úkolů nebo pohybových her a aktivit.
Součástí je vždy naučení jedné a více choreografií, díky kterým se děti seznámí s různými tanečními styly. Podporujeme v dětech jejich pohybové nadání, vedeme je k nacházení vlastního pohybového vyjádření a kreativitě.
Tvořivosti se nekladou meze ani ve výtvarném tvoření, které je jako odpočinková aktivita po obědě.
Na programu nejsou přítomni rodiče.
Jídlo není v ceně, děti si nosí svačinky a oběd z domu, stejně tak i příbory. Dohlížíme na pitný režim a tekutiny dětem doplňujeme.

Hodí se mé dítě na taneční sobotu?
Věková hranice 4 roky je poměrně nízká a chápeme, že ne všechno je dítě v tomto věku schopné zvládnout. Před přihlášením prosím zvažte, zda je dítě schopné se samo najíst, zajít si na toaletu bez větší pomoci dospělého (lektor opravdu nemá čas utírat zadečky) a samostatně se o sebe postarat. Pokud dítě není zvyklé trávit alespoň půl dne bez rodičů, může pro něj být program psychicky náročný a doporučujeme spíše počkat, až trochu vyroste.
Naopak není žádnou překážkou, pokud dítě nikdy nechodilo do taneční přípravky a nemá žádnou zkušenost s tancováním.