Máme velkou radost, že se nám podaří do konce školního roku uspořádat ještě jednu taneční sobotu.
Vybrali jsme si pohádku Odvážná Vaiana, které nás krásně natěší na léto.

Kapacita je snížena na 10 dětí, tudíž není potřeba, podle vládních nařízení, děti testovat ani jejich testování nijak dokládat.
V prostorách je potřeba pohybovat se s rouškou, tančit budeme bez roušky.
Šatnu nelze využít, věci si necháme v předsálí.

Odvážná Vaiana
Malá havajská princezna Vaiana žije šťastně na ostrově Motunui, dokud na něj neudeří kletba. Aby mohla ostrov zachránit, musí se vydat na dobrodružnou plavbu oceánem, na které ji čeká nelehký úkol. Přidejte se k Vaianě a pomozte ji zachránit ostrov před zánikem!

Kdy: 12. 6. 2021, od 10:00 do 16:00
Kde: Running zone, Botanická 53a v Brně
Cena: 500 Kč
Taneční sobota je určena pro děti od 4 do 10 let.

Taneční sobota je prozatím obsazena. Pokud chcete být zařazeni mezi náhradníky, napište na jaworek.adela@gmail.com.

Co je to taneční sobota?
Taneční sobota je celodenní pohybový program pro děti na motivy oblíbených pohádek. Program je koncipován jako hra, ve které musí děti vyřešit nějakou záhadu, pomoci pohádkové postavě plněním různých úkolů nebo pohybových her a aktivit.
Součástí je vždy naučení jedné a více choreografií, díky kterým se děti seznámí s různými tanečními styly. Podporujeme v dětech jejich pohybové nadání, vedeme je k nacházení vlastního pohybového vyjádření a kreativitě.
Tvořivosti se nekladou meze ani ve výtvarném tvoření, které je jako odpočinková aktivita po obědě.
Na programu nejsou přítomni rodiče.
Jídlo není v ceně, děti si nosí svačinky a oběd z domu, stejně tak i příbory. V sále není mikrovlnná trouba, jídlo není možné ohřát. Dohlížíme na pitný režim a tekutiny dětem doplňujeme.

Hodí se mé dítě na taneční sobotu?
Věková hranice 4 roky je poměrně nízká a chápeme, že ne všechno je dítě v tomto věku schopné zvládnout. Před přihlášením prosím zvažte, zda je dítě schopné se samo najíst, zajít si na toaletu bez větší pomoci dospělého (lektor opravdu nemá čas utírat zadečky) a samostatně se o sebe postarat. Pokud dítě není zvyklé trávit alespoň půl dne bez rodičů, může pro něj být program psychicky náročný a doporučujeme spíše počkat, až trochu vyroste.
Naopak není žádnou překážkou, pokud dítě nikdy nechodilo do taneční přípravky a nemá žádnou zkušenost s tancováním.