Popelka
13. 6. 2020 
Každá holčička se chce alespoň jednou v životě stát Popelkou, zazářit na plese a ztratit střevíček. Než se však Popelka na ples vůbec dostane, musí splnit spoustu povinností, které ji macecha uloží. Zábavné úkoly, spousta tance a prchání z plesů, to vše vás na této taneční sobotě čeká!
Taneční sobota je prozatím obsazena. Pokud chcete být zařazeni mezi náhradníky, napište na adela.pinknerova@volny.cz

Na vlásku!
27. 6. 2020

Princeznu Lociku unesla zlá čarodějnice a uvěznila ve věži, ještě když byla malé dítě. Locika však už není malá, chce poznat svět a splnit si své tajné přání. Vydejte se spolu s ní na dobrodružnou cestu!
Taneční sobota je prozatím obsazena. Pokud chcete být zařazeni mezi náhradníky, napište na adela.pinknerova@volny.cz

Taneční sobota je určena pro děti od 4 do 10 let.
Je vždy od 10:00 do 16:00 a probíhá v sále na Skřivanově 12a v Brně.
Cena je 450,- Kč.

Co je to taneční sobota?
Taneční sobota je celodenní pohybový program pro děti na motivy oblíbených pohádek. Program je koncipován jako hra, ve které musí děti vyřešit nějakou záhadu, pomoci pohádkové postavě plněním různých úkolů nebo pohybových her a aktivit.
Součástí je vždy naučení jedné a více choreografií, díky kterým se děti seznámí s různými tanečními styly. Podporujeme v dětech jejich pohybové nadání, vedeme je k nacházení vlastního pohybového vyjádření a kreativitě.
Tvořivosti se nekladou meze ani ve výtvarném tvoření, které je jako odpočinková aktivita po obědě.
Na programu nejsou přítomni rodiče.
Jídlo není v ceně, děti si nosí svačinky a oběd z domu, stejně tak i příbory. V sále není mikrovlnná trouba, jídlo není možné ohřát. Dohlížíme na pitný režim a tekutiny dětem doplňujeme.

Hodí se mé dítě na taneční sobotu?
Věková hranice 4 roky je poměrně nízká a chápeme, že ne všechno je dítě v tomto věku schopné zvládnout. Před přihlášením prosím zvažte, zda je dítě schopné se samo najíst, zajít si na toaletu bez větší pomoci dospělého (lektor opravdu nemá čas utírat zadečky) a samostatně se o sebe postarat. Pokud dítě není zvyklé trávit alespoň půl dne bez rodičů, může pro něj být program psychicky náročný a doporučujeme spíše počkat, až trochu vyroste.
Naopak není žádnou překážkou, pokud dítě nikdy nechodilo do taneční přípravky a nemá žádnou zkušenost s tancováním.