V lednu jsem pro vás připravili rovnou dvě taneční soboty!

Rebelka
11.1.2020

Prvorozená dcera skotského krále, princezna Merida, je impulzivní a svéhlavá. Svými činy nechtěně rozpoutá v království chaos a běsnění. Merida musí objevit význam skutečné odvahy, aby zlomila příšernou kletbu, než bude příliš pozdě. Přidej se k ní a vyzkoušej pravé skotské tance nebo střílení z luku.

Taneční sobota je obsazena. Pokud chcete být zařazeni mezi náhradníky, napište na
adela.pinknerova@volny.cz

Ledové království
25.1.2020

Princezny Anna a Elsa se musí vypořádat s ledovými kouzly, které uvěznili jejich království do věčné zimy.
Potřebují ale pomocníky! Staneš se jedním z nich? Taneční sobota inspirovaná oběma díly oblíbené zimní pohádky Ledové království.

Taneční sobota je obsazena. Pokud chcete být zařazeni mezi náhradníky, napište na
adela.pinknerova@volny.cz
Pokud bude o toto téma větší počet zájemců, uspořádáme taneční sobotu znovu v únoru nebo březnu.

Taneční sobota je určena pro děti od 4 do 10 let.
Je vždy od 10:00 do 16:00 a probíhá v sále na Skřivanově 12a v Brně.
Cena je 450,- Kč.

Co je to taneční sobota?

Taneční sobota je celodenní pohybový program pro děti na motivy oblíbených pohádek. Program je koncipován jako hra, ve které musí děti vyřešit nějakou záhadu, pomoci pohádkové postavě plněním různých úkolů nebo pohybových her a aktivit.
Součástí je vždy naučení jedné a více choreografií, díky kterým se děti seznámí s různými tanečními styly. Podporujeme v dětech jejich pohybové nadání, vedeme je k nacházení vlastního pohybového vyjádření a kreativitě.
Tvořivosti se nekladou meze ani ve výtvarném tvoření, které je jako odpočinková aktivita po obědě.
Na programu nejsou přítomni rodiče.
Jídlo není v ceně, děti si nosí svačinky a oběd z domu, stejně tak i příbory. V sále není mikrovlnná trouba, jídlo není možné ohřát. Dohlížíme na pitný režim a tekutiny dětem doplňujeme.

Hodí se mé dítě na taneční sobotu?

Věková hranice 4 roky je poměrně nízká a chápeme, že ne všechno je dítě v tomto věku schopné zvládnout. Před přihlášením prosím zvažte, zda je dítě schopné se samo najíst, zajít si na toaletu bez větší pomoci dospělého (lektor opravdu nemá čas utírat zadečky) a samostatně se o sebe postarat. Pokud dítě není zvyklé trávit alespoň půl dne bez rodičů, může pro něj být program psychicky náročný a doporučujeme spíše počkat až trochu vyroste.
Naopak není žádnou překážkou pokud dítě nikdy nechodilo do taneční přípravky a nemá žádnou zkušenost s tancováním.