O nás & kontakt

Zatancovat si, pohrát si s dalšími dětmi, trošku se protáhnout a posilovat… a hlavně se skvěle bavit!

To jsou priority našich programů. O co nám jde? Chceme dětem zprostředkovat veselé zážitky a umožnit navázání nových přátelství, taky potrénovat fyzičku, nechat děti uvolnit se a vyblbnout. Hrou rozvíjíme jejich pohybové schopnosti a rozšiřujeme obzory ukázkami ze slavných klasických baletů. Dbáme na multižánrovost – ať si každý zkusí více stylů a vyzkouší si, co mu nejlépe sedí.
Mezi naše hlavní aktivity patří letní příměstský tábor a nepravidelné taneční soboty během školního roku. Od září 2017 rozjíždíme pravidelný taneční kroužek pro děti i kurzy pro dospělé – Tancování pro dámy.

Pravidelné kurzy se konají v prostorách Fusiion dance studio na Dominikánské 11.
Nepravidelné akce (taneční soboty, tábory) se zpravidla konají v sále na Botanické 53a.

Více informací v jednotlivých rubrikách.

Bc. Adéla Jaworek je certifikovaný Trenér tanečních sportů/Taneční mistr. Tanci se věnuje od svých čtyř let, absolvovala taneční obor na ZUŠ Smetanova 8, v Brně. Později navštěvovala např. kurzy baletu pro dospělé v taneční škole I.V. Psoty při Národním divadle v Brně nebo se věnovala současnému tanci (contemporary dance). Objevila také kouzlo flamenca a ráda některé prvky tohoto tanečního stylu přidává i do svých lekcí.
V roce 2014 začala pořádat taneční příměstské tábory pro děti, o dva roky později vznikly taneční soboty. V roce 2017 otevřela Taneční kroužek pro děti a kurz pro dospělé Tancování pro dámy. Vede i kurzy baletu pro dospělé.