Propásli jste březnové taneční soboty? Nevadí!
V dubnu jsme naplánovali hned další dvě! Mají vaše děti rády animované pohádky? Nebo dávají přednost klasickým českým pohádkám? Vyhovíme každému!

Taneční sobota Hledá se Dory
13. 4. 2019
Zapomnětlivá rybička Dory touží najít své rodiče a vrátit se po dlouhé době domů. Pojďte se s ní vydat na úžasné dobrodružství, které vás provede napříč oceánem. Jestli se Dory podaří najít rodiče, záleží už jen na vás!

Přihláška zde.
Přihlášení je závazné! Zrušení účasti omlouvá pouze onemocnění. Přečtěte si pozorně podmínky přihlášení v přihlášce.

Taneční sobota Šíleně smutná princezna
27. 4. 2019

Celá země je potažena černým flórem, protože princezna té země je šíleně smutná. Její smutek však není bez příčiny, chce zrušit zásnuby s princem, kterého ani nezná. Pojď si hrát na princeznu a zatancovat si na veselé písničky z krásné pohádky.

Přihláška zde.
Přihlášení je závazné! Zrušení účasti omlouvá pouze onemocnění. Přečtěte si pozorně podmínky přihlášení v přihlášce.

Co je to taneční sobota?

Taneční sobota je celodenní pohybový program pro děti na motivy oblíbených pohádek. Program je koncipován jako hra, ve které musí děti vyřešit nějakou záhadu, pomoci pohádkové postavě plněním různých úkolů nebo pohybových her a aktivit.
Součástí je vždy naučení jedné a více choreografií, díky kterým se děti seznámí s různými tanečními styly. Podporujeme v dětech jejich pohybové nadání, vedeme je k nacházení vlastního pohybového vyjádření a kreativitě.
Tvořivosti se nekladou meze ani ve výtvarném tvoření, které je jako odpočinková aktivita po obědě.
Na programu nejsou přítomni rodiče. Jídlo není v ceně, děti si nosí svačinky a oběd z domu, stejně tak i příbory. V sále není mikrovlnná trouba, jídlo není možné ohřát.
Dohlížíme na pitný režim a tekutiny dětem doplňujeme.

Taneční sobota je určena pro děti od 4 do 10 let. Je vždy od 10:00 do 16:00 a probíhá v sále na Skřivanově 12a v Brně.
Cena je 400,- Kč.